binder

انجمن عکاسی میراث فرهنگی

Cultural Heritage Photography Society of Iran

مجموعه «سکوت آباد» رتبه اول بخش لند اسکیپ مسابقات 2021 سونی را کسب کرد

مجموعه «سکوت آباد» مجید حجتی برنده مسابقات 2021 سونی

 

مجید حجتی متولد سال ۱۳۶۵ در شهر اصفهان است. ایشان تحصیلات کارشناسی خود را در رشته عکاسی در دانشگاه پیام نور گذرانده است. حجتی، عکاسی را در گرایش های؛ طبیعت, مردم شناسی, معماری و حیات وحش دنبال می کند. وی همچنین در حوزه آموزش عکاسی مشغول به کار است .
مجموعه عکس این هنرمند با نام سکوت آباد (Silent Neighborhood) در بخش حرفه ای لند اسکیپ، مسابقات Sony World Photography Awards  ،2021 موفق به کسب رتبه اول شد.

 

Sony World Photography Awards

بی شک سونی یکی از تاثیرگذارترین کمپانی‌ها در پیشرفت هنر عکاسی در سالیان اخیر است. از خط تولید لنزهای باکیفیت گرفته تا دوربین‌هایی که هنر عکاسی را به سطح جدیدی می‌برند.
حال سونی برگزار کننده یکی از معتبرترین مسابقات بین‌المللی عکاسی در جهان است. حتی به گفته خیلی از عکاسان و منتقدین، میتوان آن را معتبرترین جشنواره عکاسی حال حاظر در جهان دانست.
مسابقه عکاسی سونی در چهار عنوان برگزار میشود. عکاسی مخصوص حرفه‌ای‌ها ( در ۱۰ ژانر مختلف برگزار می‌شود )، دانشجویان، جوانان ( مخصوص افراد ۱۲ تا ۱۹ سال ) و عکاسی به صورت آزاد.
سونی به عنوان جایزه افراد برتر پول نقد نمی‌دهد، اما جوایز شگفت انگیز دیگری در نظر گرفته که هر عکاسی آرزوی آن را دارد ! جایزه بزرگ این مسابقه ۲۵٫۰۰۰ دلار اعتبار خرید از تمام محصولات عکاسی سونی می‌باشد که به بهترین عکاس سال تعلق میگیرد ! جدایی از این جوایز، آثار برتر در نمایشگاههای بین‌المللی نظیر نمایشگاه عکس‌های برتر لندن، به نمایش در خواهند آمد. این آثار در مجله بهترین عکسهای سال سونی نیز چاپ میشوند.
انجمن عکاسی میراث فرهنگی این موفق بزرگ را به ایشان و جامعه هنری عکاسان تبریک می گوید.
دیل کارنگی میگوید: «موفقیت در آرزوها، نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد».
اراده قابل تقدیر شما موفقیتتان را تضمین کرد.
با آرزوی موفقیت‌های روز افزون

واژه‌های کلیدی:  مجید حجتی, مجموعه «سکوت آباد», مسابقات 2021 سونی, سونی, انجمن عکاسی میراث فرهنگی
تاریخ خبر: ۱۴۰۰/۰۱/۲۷